Image1\
Spotkania Stowarzyszenia Miłośników Nakła Śląskiego im. Jana Bursiga odbywają się w każdy pierwszy czwartek miesiąca o godzinie 20:00 w Gminnym Ośrodku Kultury przy ul. Głównej 52 w Nakle Śląskim. Zapraszamy!
 

Stowarzyszenie Miłośników Nakła Śl. - Aktualności

 

Już w najbliższy weekend, czyli w dniach 15 - 17 maja 2015, odbędą się I Dni Gminy Świerklaniec. Będzie to uroczyste święto naszej gminy, w ramach którego zaplanowano wiele atrakcji, m.in. odsłonięcie pomnika rodziny Henckel von Donnersmarck, którego utworzenie było naszą bezpośrednią inicjatywą.

Zapraszamy do zapoznania się z programem I Dni Gminy Świerklaniec, który można obejrzeć klikając na link: https://www.facebook.com/events/828728913872862/ . Tutaj znajdują się wszystkie informacje dotyczące całej imprezy.

Poniżej zaś prezentujemy plakat promujący wydarzenie.

 

Organizatorami I Dni Gminy Świerklaniec są: Gminny Ośrodek Kultury w Świerklańcu, Urząd Gminy Świerklaniec, Stowarzyszenie Miłośników Nakła Śląskiego im. Jana Bursiga, Ochotnicza Straż Pożarna w Nakle Śląskim, Centrum Kultury Śląskiej w Nakle Sląskim oraz Starostwo Powiatowe w Tarnowskich Górach.

 
 
 
 
 

Joomla Templates by Joomla51.com