Image1\
Spotkania Stowarzyszenia Miłośników Nakła Śląskiego im. Jana Bursiga odbywają się w każdy pierwszy czwartek miesiąca o godzinie 20:00 w Gminnym Ośrodku Kultury przy ul. Głównej 52 w Nakle Śląskim. Zapraszamy!
 

Stowarzyszenie Miłośników Nakła Śl. - Aktualności

 

W imieniu organizatorów zapraszamy wszystkich studentów, szczególnie z terenu naszej gminy, do udziału w projekcie Śląska Akademia Liderów.

Szczegóły poniżej!

Bezpłatne szkolenia, realizacja własnego projektu, wyjazdy integracyjne z grupą młodych liderów – to tylko niektóre z zalet Śląskiej Akademii Liderów.

Śląska Akademia Liderów to bezpłatny projekt edukacyjno – szkoleniowy dla studentów z woj. śląskiego, którzy chcą podnosić swoje kompetencje i umiejętności liderskie, by następnie w swoich społecznościach lokalnych prowadzić projekty na rzecz tych społeczności, czy też działać w sektorze NGO.

Akademia składa się 3 weekendowych zjazdów szkoleniowych w Ustroniu (zapewniamy noclegi i wyżywienie), w ramach każdego z nich odbędą się:

• Zajęcia z rozwoju kompetencji liderskich – m.in. komunikacja w zespole, wystąpienia publiczne;
• Zajęcia szkoleniowe z zarządzania projektem – m.in. planowanie, zarządzanie ludźmi;
• Konwersatoria - spotkania z liderami społeczności lokalnych.

Po części szkoleniowej każdy uczestnik Akademii będzie miał okazję sprawdzić nabyte umiejętności w praktyce i poprowadzić swój projekt. Każdy uczestnik Akademii otrzyma dyplom potwierdzający ukończenie projektu oraz certyfikat uczestnictwa w szkoleniach. Najlepsi absolwenci otrzymają możliwość odbycia praktyk w podmiotach NGO i agencji PR.

W projekcie mogą wziąć udział wszyscy studenci mieszkający lub studiujący w woj. śląskim. Wyślij nam CV i list motywacyjny na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. w terminie do 16 kwietnia. Pamiętaj, by w liście motywacyjnym przekonać nas, że to właśnie Ciebie mamy wybrać do naszego projektu.

Więcej szczegółowych informacji można znaleźć na stronie projektu www.akademia-liderow.org lub na Fanpage na Facebooku: https://www.facebook.com/pages/%C5%9Al%C4%85ska-Akademia-Lider%C3%B3w/669931856401748

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.
Organizatorem projektu jest stowarzyszenie Instytut Regionalny w Katowicach.

 
 
 
 
 

Joomla Templates by Joomla51.com